oto temizlik ve bakım ürünleri
   
HABERLER

KAMPANYALAR
KAÇIRILMAYACAK OTO PASPAS KAMPANYASI!!!

Turbopax Oto Yıkama ve Bakım Ürünlerinden yapacağınız 1.000 TL ve üzeri alımlarınıza 1.000 adet,
2.000 TL ve üzeri alımlarınıza 5.000 adet oto paspası hediye!!! Üretici firma ile çalışmanın ayrıcaklıklarından yararlanmak ve kampanya detaylarını öğrenm ...www.sabuncuoglu.com.tr


© Copyright 2010 Turbopax Tüm hakları saklıdır.  halı yıkama

  izmir web tasarım« GeriAraç Temizlik Ürünleri

Otomobiller dış çevre ile sürekli temas halinde oldukları için çok kısa sürede temizlik gereksinimi olan aletlerdir.Oto temizlik ürünleri bu gereksinimi karşılayacak niteliklere sahip olduğu gibi aynı zamanda kirlenme sürecini geciktirecek özelliklere sahip olmalıdırlar. Turbopax oto temizlik ürünleri bu bilinç ve özellikle araç temizliğinin bu yönleri dikkate alınarak formülüze edilmiş niş ürünlerdir.
Araç üzerinde etkili bir temizlik gücüne sahip olan bu oto temizlik ürünleri ; aynı zamanda kirlenmeyi geciktiren araç üzerinde oluşturduğu nano tabaka ile kirlenmeyi zorlaştıran uzun ar-ge sonucunda dizayn edilmiş özel formülüzasyonlardır.
Oto temizlik ürünleri kategorisinde en fazla tercih edilen Turbopax ürünleri yurt dışındada aranılan bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.
Turbopax ın en çok tercih edilen oto temizlik ürünleri başta Cilalı oto şampuanı, Fıçasız süngersiz oto şampuanı, İç aksam döşeme temizleyici, torpido sütü, Jant temizleyici ve parlatıcı gibi ürünleridir.
Sadece ve sadece oto temizlik ürünleri sektöründe uzmanlaşan Turbopax ın tüm yatırımlarını ve ar-ge sini bu alana yoğunlaştırmış olması oto temizlik ürünlerine verdiği önemi gösteren en büyük referanstır.
Biz daha iyisini yapana kada en iyisi bunlar felsefesi ile hareket eden Turbopax üretmiş olduğu kaliteli oto temizlik ürünlerini bir o kadar da uygun fiyatlar ile sunma çabasındadır.